Dieta wegetariańska

Artresan, Lekarze, Ryż preparowany Możliwość komentowania Dieta wegetariańska została wyłączona 127
Dieta wegetariańska
1 vote, 9.00 avg. rating (86% score)

rp_meydycna12.jpgDieta wegetariańska i wegańska staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Jest to nie tylko kwestia mody, ale również rosnącej świadomości społeczeństwa na temat szkodliwości dużej części pokarmów mięsnych i zwiększającej się dostępności niezwierzęcych produktów, które mogą zastąpić w naszej diecie mięso.
Przełamany został stereotyp, jakoby nie jedząc mięsa skazujemy się na niedobór jakichkolwiek składników odżywczych. Weganie i wegetarianie muszą sztucznie uzupełniać jedynie witaminę b12 – pozostałe składniki odżywcze niezbędne do funkcjonowania powinniśmy bez problemu znaleźć w produktach roślinnych. Nasze zdrowie nie tylko nie powinno się pogorszyć w wyniku przejścia na wegetarianizm, ale prawdopodobnie nawet się poprawi. Wegetarianie, jak się okazuje, żyją średnio dłużej niż konsumenci mięsa. Pojawiło się też kilku popularnych sportowców deklarujących się jako weganie, którzy odnoszą sukcesu w sportach siłowych, również w kulturystyce. Może więc warto poważnie zastanowić się nad zmianą diety?

………………………………………
źródło: http://bonusiki.pl/

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

admin

Related Articles

Kursy fizjoterapia zwierząt, psów - Szczecin i Bydgoszcz - http://fizjoterapia-zwierzat.eu

Search

Back to Top

Primacon przenośniki rolkowe, laweta Golub-Dobrzyń, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik