Rozpoznanie wysokiego cholesterolu

Artresan, Medycyna 1 komentarz do Rozpoznanie wysokiego cholesterolu 143
Rozpoznanie wysokiego cholesterolu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (29)Na badaniach krwi zwykle mierzy się m.in. poziom cholesterolu. Jeśli jest on znacząco podwyższony, może świadczyć o pewnych chorobach i dolegliwościach. O czym więc świadczy taka nieprawidłowość?

Najczęściej podwyższony cholesterol pojawia się u osób, które mają problemy z nadwagą lub otyłością. Zbyt duża waga zwykle doprowadza do otłuszczenia całego organizmu, co jest niekorzystną zmianą. Dodatkowo, medycyna mówi o tym, że podwyższony cholesterol najczęściej występuje u osób prowadzących siedzący tryb życia. Brak aktywności fizycznej niekorzystnie wpływa na całe zdrowie i doprowadza właśnie do podwyższenia się poziomu cholesterolu. Do tego przyczynami mogą być również pewne, niekorzystne nałogi. Chodzi tutaj o palenie papierosów i spożywanie nadmiernej ilości alkoholu. Najlepiej więc całkowicie zrezygnować z takich używek, by obniżyć poziom cholesterolu do prawidłowego wyniku. Przyniesie to pacjentom mnóstwo korzyści, gdyż nadmiernie wysoki cholesterol może doprowadzić do poważnych komplikacji.

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

admin

Related Articles

Kursy fizjoterapia zwierząt, psów - Szczecin i Bydgoszcz - http://fizjoterapia-zwierzat.eu

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, depilacja laserowa n25, płytki łazienkowe Apavisa, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Primacon taśmy transportujące, przenośniki rolkowe Primacon, przeszczep chrząstki warszawa, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick